JCI un LTRK aicina pieteikt jaunus un izcilus cilvēkus pasaulē prestižajai TOYP balvai

Arī šogad Junior Chamber International Latvia sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK apbalvos ar pasaulē prestižo JCI TOYP balvu 10 Latvijas izcilus, jaunus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir sasnieguši lieliskus panākumus savā izvēlētajā darbības jomā un veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 24.aprīlim (ieskaitot) desmit nominācijās:

  1. Bizness, ekonomika, uzņēmējdarbība
  2. Politika, tieslietas, valsts pārvalde
  3. Akadēmiskā darbība
  4. Kultūra
  5. Ētika, vide
  6. Bērnu tiesības, cilvēktiesības, miers pasaulē
  7. Filantropija, brīvprātīgais darbs
  8. Zinātnes, tehnoloģiju attīstība
  9. Personības pilnveidošana, izaugsme
  10. Inovācijas medicīnā

„TOYP Latvia 2018” nominantus var pieteikt, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama www.toyp.lv, iesniedzot to personīgi vai sūtot pa pastu uz adresi: „TOYP Latvia 2018”, Kr. Valdemāra 35, Rīga, LV-1010, Latvija, vai nosūtot skanētā veidā uz e-pastu: info@toyp.lv.

Mēs gribētu, lai cilvēki Latvijā redz savu nākotni un attīstības perspektīvas. Tieši jauni un veiksmīgi cilvēki ir tie, kuri var palīdzēt sasniegt daudz, tādēļ jau vairākus gadus pēc kārtas notiek “TOYP Latvia” labāko nominantu godināšana,” saka JCI Latvia 2018 prezidente Jekaterina Šime.

Jau vairākus gadus LTRK atbalsta šo lielisko iniciatīvu, lai visas Latvijas priekšā godinātu jaunus un veiksmīgus cilvēkus. Mēs zinām, ka tieši viņi ir mūsu nākotne, tādēļ būtiski jau laikus audzēt pašapziņu un parādīt, ka varam izdarīt daudz vairāk nekā pašiem dažreiz šķiet,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

“TOYP Latvia 2018” žūrijas sēde notiks 2018. gada 2. maijā, tās sastāvā tradicionāli būs Latvijā atzīti dažādu jomu eksperti un līderi.

TOYP Latvia ir starptautisks izglītojošs projekts, ko organizē Junior Chamber International Latvia sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru ar mērķi iedvesmot jauniešus uz sasniegumiem savā izvēlētajā darbības jomā, būt labākiem līderiem un radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, veicināt jauniešu izglītošanos un iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības attīstībā Latvijā

Starp apbalvotajām personām ir vairāki simti pasaulē pazīstamu cilvēku vairāk kā no 50 valstīm – Nelsons Rokfellers, Geralds Fords, Elviss Preslijs, Džons Kenedijs un daudzi citi. Latvijā starp TOYP balvas saņēmējiem ir tādas sabiedrībā pazīstamās personas, ka Andris Nelsons, Jānis Domburs, Andris Rubīns, Aminata Savadogo, Marija Naumova, Raimonds Elbakjans u.c.

Junior Chamber International (JCI) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk par 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvijā tiek pārstāvēta kopš 1993. gada. Pašreiz JCI Latvia ir desmit nodaļas: četras Rīgā, pa vienai Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī, Kuldīgā un Ventspilī, un vairāk kā 150 aktīvi biedri.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kas apvieno vairāk nekā 2300 uzņēmumu un 60 nozaru asociācijas.

Informāciju sagatavoja:

Rūta Grikmane

Projekta TOYP Latvia producente

E-pasts: ruta.grikmane@gmail.com

Mob.t.: +371 29 63 09 23

https://www.youtube.com/channel/UCBaogOCST5LR_QgXCX5qY2A

www.facebook.com/toyplatvia

www.toyp.lv